مرکز شبانه روزی ساخت سوئیچ انواع ماشین های داخلی و خارجی  

نگران گم شدن سوئیچ ماشین تان نباشید! در کلیدکار، ما توسط جدیدترین تجهیزات روز دنیا انواع کلید کددار و سوییچ و ریموت را می سازیم. ساخت سوئیچ ماشین شما را انجام می دهیم، چه سوئیچ اصلی موجود باشد و چه آن را گم کرده باشید

ساخت سوئیچ ماشین امروزه بسیار دشوار است زیرا اکثر ماشین های امروزی از کلید کددار استفاده می کنند و نیاز به تجهیزات بسیار پیشرفته و زمان نسبتا زیادی دارد. اما ما ساخت سوییچ ماشین شما را در صورت گم کردن سوئیچ ماشین تان در اسرع وقت و پایین ترین قیمت انجام می دهیم. وابستگی ما به ماشین هایمان امروزه بسیار شگفت انگیز است. بسیاری از ما حتی نمی توانیم بدون ماشین هایمان کار کنیم. به همین دلیل است که گم شدن سوئیچ ماشین و یا شکستن کلید در استارت ماشین و یا قفل در می تواند به کابوس تبدیل شود. این به خصوص بسیار استرس زا است اگر کلید اضافی نداشته باشید. اما نگران نباشید. شما میتوانید یک سوئیچ دیگر برای ماشینتان بسازید حتی بدون سوئیچ اصلی ماشین گم شدن سوئیچ خودرو مشکلی هست که برای هرکس ممکن است اتفاق بیافتد. گم کردن کلید ماشین امری غیرقابل اجتناب است. در صورت گم شدن سوییچ ماشین تان با ما تماس بگیرید. ما در اسرع وقت یک سوئیچ نو بجای سوئیچ گمشده ماشین تان خواهیم ساخت. در کلیدکار ما با آخرین تجهیزات روز دنیا ساخت سوئیچ و ریموت تمام مدل ماشین ها را انجام می دهیم.

ساخت سوئیچ
دستگاه ایکس 100 برای خواندن کد سوئیچ و ریموت ماشین
ساخت سوئیچ
دستگاه ریموت میکر برای ساختن سوئیچ و ریموت

ساخت سوييچ ماشین های ایرانی و خارجی:

ساخت سوئیچ پژو 206 , ساخت سوئیچ پراید , ساخت ریموت کیا , ساخت سوئیچ هیوندا , ساخت سوییچ ماشین تویوتا ساخت سوییچ ساندرو , ساخت سویچ رنو , ساخت کلید کددار , ساخت ریموت تویوتا، ساخت کلید ماشین برلیانس , ساخت کلید ماشین لیفان ساخت سوئيچ 206 , ساخت سوییچ پژو 207 , ساخت سوئیچ ماشین 206 ، ساخت سوييچ پژو پارس , ساخت سوييچ هیوندا سوناتا. برای خواندن مطالب بیشتر می توانید به این صفحه سر بزنید

در صورت گم شدن سوئیچ ماشین مان چه کنیم؟

از دست دادن سوييچ ماشین خود می تواند ناراحت کننده و همینطور گران برای شما تمام شود. اما چه کاری می توانید انجام دهید تا از پرداخت برای یک سوئیچ ماشین جلوگیری کنید؟ هیچ چیز آزاردهنده تر از گم کردن سوئیچ ماشین یا به سرقت رفتن آن، مخصوصا در هنگام مسافرت، ناراحت کننده نیست. اما نیازی نیست که روز خود را خراب کنید، شما می توانید با متخصصان ما در زمینه ساخت سوئیچ ماشین تماس بگیرید. بهترین راه این است که آنها را گم نکنید! اما یک نظرسنجی اخیر نشان داده است که 27 درصد از رانندگان چنین دردسری را تجربه کرده اند. با توجه به تحقیقات یک موسسه پژوهشی، یکی از 20 نفر سوئیچ ماشین شان دزدیده شده است.

یک نمایندگی مجاز خودرو می توند سوئیچ ماشین شما را تولید کند اما هزینه و دردسر بسیار زیادی دارد. هزینه به سال، مدل، مدل و نوع کلید بستگی دارد. اگر یک کلید کددار دارید، فروشنده یک دستگاه را به خودروی شما متصل می کند و اطلاعات سوئیچ قدیمی را پاک می کند و یک سوئیچ با چیپ جدید برای شما برنامه ریزی کرده و تحویل خواهد داد. بر خلاف یک سوئیچ ماشین که گم شده است و می تواند جایگزین شود، یک کلید ماشین که دزدیده شده است نیاز به قفل جدیدی برای خودرو در کنار یک سوییچ ماشین جدید دارد. همینطور باید ماشین خود را به نمایندگی مورد نظر بکسل کنید.  اگر ماشین مدل بالایی دارید که فقط توسط سازنده جایگزین می شود، ممکن است بتوانید از طریق ضمانت خود تخفیف بگیرید. یک نمایندگی با اطلاعات خودرو خود، یک شناسه معتبر عکس و هر مجموعه دیگر از سوئیچ ها را ببینید.

با یک کلیدساز برای ساخت سوئیچ تماس بگیرید

در صورت گم شدن سوییچ ماشین ، برای ساخت سوییچ بهترین انتخاب تماس با یک کلید سازی شبانه روزی است. سفارش سوئیچ ماشین به نمایندگی اصلی میتواند بسیار وقت گیر و پر هزینه باشد. کلیدساز ماشین می تواند به مکان ماشین شما در سرتاسر مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب تهران مانند سعادت آباد، شهرک غرب، تجریش، زعفرانیه، ولنجک، الهیه، قیطریه، نیاوران، قلهک، میدان ونک، میرداماد، جردن و دیگر مناطق تهران به محل شما بیاید و کلید ماشین را در محل به شما تحویل دهد. کلیدسازان ماشین سوئیچ ماشین را دوباره برنامه ریزی می کنند و به شما تحویل می دهند. در گذشته ساخت سوئیچ ماشین بسیار کم هزینه بود چون نیازی به کددهی نداشت. اما ماشین های امروزی همه نیاز به سوئیچ کددار برای باز شدن و روشن شدن دارند. برای همین هزینه ساخت سوئیچ برای ماشین های امروزی بسیار زیاد است.

 کلید کددار ماشین

روزهای سوئیچ ارزان قیمت ماشین ها تمام شده است و در کمال تعجب این باعث خوشحالیست. در گذشته دزدان و سارقان به راحتی می توانستند ماشین شما را به راحتی روشن کنند و پا به فرار گذارند، چون نیاز به هیچ کدی برای روشن شدن ماشین نبود. حتما در فیلم ها دیده اید که دزدان با زدن دو سیم به یکدیگر ماشین را روشن کرده و فرار می کنند. خوشبختانه آنها دیگر قادر به انجام این کار نیستند! در حال حاضر تمامی ریموت خودروها حتی خودروهای ایرانی، مانند ریموت سمند و ریموت پراید دارای کلید کددار هستند.

در دهه 1370، خودروسازان کلیدهای کددار را با سوئیچ های ماشین قدیمی که نیازی به کددهی نداشتند عوض کردند. این سوئیچ های کددار جدید دارای یک تراشه کامپیوتری تعبیه شده و برنامه ریزی شده کاملا یونیک هستند که تنها برای یک ماشین در تمام دنیا وجود دارد. مزیت این سیستم این است کهافراد نیاز به کد ماشین شما علاوه بر کلید ماشین شما دارند. به دست آوردن کد سوئیچ ماشین می تواند ساعت عا برای یک دزد طول بکشد که باعث رها کردن خودرو توسط آنها خواهد شد!

بستن منو
Call Now Button