سوئیچ ماشین تان را گم کرده اید؟

  • Post author:
  • Post category:car

چه نوع سوئیچ ماشینی نیاز دارید؟

اگر مدل ماشین شما مربوط به قبل از سال 1380 است، تنها یک کپی ساده از سوئیچ، ماشینتان را روشن خواهد کرد اما سوئیچ ماشین های امروزی حتی پراید دارای کد می باشند. این سوئیچ و ریموت ها کددهی شده اند و بای ساخت دوباره آن شما دردسر بیشتری خواهید داشت. نوع سومی از سوئیچ ها هستند که کیلس نامیده میشوند. سوئیچ های کی لس حتی تیغه ای برای چرخاندن در قفل ندارند و به صورت ریموت عمل می کنند و شما درب ماشین تان را فقط با نزدیک شدن و لمس ماشین باز خواهید کرد. همینطور برای روشن کردن ماشین شما فقط دکمه استارت را فشار خواهید داد.

سوئیچ ماشین

 

سوئیچ ماشین اصلی را ندارید؟

اگر سوییچ یا ریموت اصلی را از دست داده اید، هنوز می توانید سوئیچ جایگزین را بدست آورید. شما ممکن است بخواهید به نمایندگی اصلی بروید، اما این می تواند بسیار گران قیمت باشد. به ویژه اگر شما باید وسیله نقلیه خود را به محل فروش نمایندگی خود بکسل کنید. یکی از گزینه های مقرون به صرفه این است که از خدمات یک قفل ساز حرفه ای استفاده کنید. در واقع، بسیاری از نمایندگی ها از خدمات قفل سازهای دیگر استفاده می کنند و بسیاری از قفل سازان می توانند همان سوئیچ را با حدود 50٪ هزینه کمتر از یک نمایندگی مجزا برش و برنامه ریزی کنند.

قفل ساز با تجربه، حتی اگر سوئیچ اصلی ماشین شما را نداشته باشد، قادر به ایجاد کلید ماشین جایگزین برای شما خواهد بود. کلیدسازان ما با گذراندن دوره های حرفه ای آموزش ساخت سوئیچ ماشین از سوئیچ 206 گرفته تا سوئیچ بنز و بی ام و  و سالها تجربه در ساخت سوییچ، کاری با کیفیت و ضمانت به شما تحویل خواهند داد.

 

آیا نیازی به بکسل کردن ماشین هست؟

خیر! نیازی به بکسل کردن ماشین نیست! شما فقط آدرس دقیق خود را برای ما بفرستید. کلید سازان ما در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته به سرعت به محل برای ساختن سوئیچ ماشین شما خواهند آمد.

پست بعدیRead more articles