کیلس استارتر چیست؟

کیلس استارتر ( Keyless Starter) که به معنای استارت بدون کلید است، فناوری است که در سال 1995 توسط شرکت زیمنس آلمان اختراع شد. سپس در سال 1998 توسط شرکت خودروسازی مرسدس بنز به بازار عرضه شد و بعد از آن به سرعت فناوری کیلس استارتر توسط دیگر شرکت های خودروسازی دنیا نیز به کار برده شد. فناوری کیلس استارتر که در زبان انگلیسی از آن به نام کلید هوشمند (Smart Key) نام برده می شود در اکثر خودروهای امروزی به صورت پیش فرض کارخانه ای وجود دارند. در صورت عدم وجود کیلس استارتر می توان آن را بعدا در ماشین نصب نمود. در کلیدکار ما خدمات مربوط به نصب کیلس استارتر را در کنار دیگر خدمات مربوط به ساخت ریموت ماشین انجام می دهیم.

قیمت نصب کیلس استارتر

کیلس استارتر چگونه کار می کند؟

 در این سیستم سوئیچ به شکل یک کلید وجود ندارد بلکه شما تنها یک ریموت ماشین دارید. در این سیستم نیازی نیست که شما کلید را در سوراخ قفل ماشین فرو کنید بلکه با نزدیک شدن به ماشین، سیستم کیلس استارتر ماشین وجود ریموت را در نزدیکی خود تشخیص داده و درب ها را باز می کند. در این سیستم، ریموت خودرو شما دارای یک فرستنده رادیویی برد کوتاه است که امواج رادیویی با برد کوتاه می‌فرستد. هنگامی که شما به خودروتان نزدیک می‌شوید، ریموت سیگنال را به خودرو می‌فرستد و خودرو تشخیص می‌دهد که شما به آن نزدیک شده اید و درب ها را باز می کند. علاوه بر این حتی برای روشن کردن ماشین، شما از سوئیچ فیزیکی استفاده نمی کنید. وقتی که ریموت کیلس استارتر در جیب یا نزدیکی ماشین باشد، تنها با فشار دکمه استارت خودرو، ماشین روشن می شود. این فناوری علاوه بر افزایش امنیت خودرو باعث راحتی صاحب خودرو نیز می شود. در این سیستم شما باید خودرویتان را با نگه داشتن پدال ترمز و فشار دادن یک دکمه روشن کنید. در برخی از ماشین هایی که از این سیستم بهره می برند شما کافی است کارت هوشمند را در جای مخصوص قرار دهید و سپس دکمه استارت را فشار دهید.

کیلس استارتر

 در کلیدکار ما خدمات مربوط به تعمیر و نصب کیلس استارتر ماشین های پژو، پراید، سمند، تیبا، 206، مزدا 3، ماکسیما، نیسان مورانو، رونیز، نیسان جوک، سوزوکی، زانتیا، گل، هیوندا آوانته، آزرا، جنسیس، توسان، النترا، سوناتا، سانتافه، ورنا، کیا اپتیما، اسپورتیج، ریو، سراتو، پیکانتو، ال 90، رنو ساندرو، مگان، تالیسمان،  تویوتا کرولا ، پرادو، تویوتا یاریس، لندکروزر، هایلوکس، پریوس، بنز، بی ام و ، پورشه، لکسوس، و همینطور ماشین های چینی مانند برلیانس، چانگان، ام وی ام MVM، لیفان، جیلی، ماشین جک، تیگو، اچ سی کراس و دیگر خودروهای داخلی و خارجی را انجام می دهیم. در کلیدکار ما خدمات مربوط به نصب این فناوری جدید و پیشرفته را در کنار دیگر خدمات مربوط به ساخت ریموت ماشین انجام می دهیم.

Summary
Review Date
Reviewed Item
سوئیچ آلفا رومئو
Author Rating
51star1star1star1star1star
Close Menu