ساخت و تعمیر سوئیچ و ریموت تویوتا فعالیت کاملاً تخصصی است. بسیاری از خودروهای تویوتایی که در کشور وجود دارند، از اول با ریموت خود همراه بوده یا اینکه در اینجا توسط کارخانه یا شرکت‌های مورد نظر ساخته و کدگذاری می‌شوند. از آنجا که همه چیز تویوتا کاملاً منحصر به فرد است و هیچ ویژگی آن با دیگر مدل‌ها و حتی خودروهای موجود در کشور یکسان نیست، از این رو ریموت تویوتا هم کاملاً متفاوت است و هرکسی قادر به ساخت یا تعمیر سوئیچ و ریموت تویوتا نخواهد بود و باید توسط نماینده مجاز آن انجام شود. ساخت و تعمیر انواع سوئیچ و ریموت تویوتا مانند ریموت تویوتا کمری، ساخت سوئیچ تویوتا کرولا ، ساخت سوئیچ کی لس استارتر پرادو، سوییچ و ریموت تویوتا یاریس، ساخت ریموت تویوتا لنکروز یا لندکروزر و همینطور سوئیچ تویوتا هایلوکس و ساخت سوئیچ تویوتا پریوس که اولین ماشین هیبریدی دنیا محسوب می شود و دیگر خودروها مانند ریموت رنو در سریع‌ترین زمان و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی به روز به همراه تعمیر انواع سوئیچ از خدمات اصلی شرکت ما است که توسط کارشناس باتجربه انجام می‌شود.

خودرو هر چه پیشرفته‌تر می‌شود، تجهیزات جانبی هم به مراتب در تکنولوژی خود پیشرفته‌تر می‌شوند. حدود ده سال پیش یا بهتر بگوییم که تا اواسط سال 1385، بیشتر خودروها با سوئیچ ساده قفل می‌شدند؛ اما با افزایش دزدی خودرو و توجه ویژه به امنیت آن، خودروسازان درصدد ساخت انواع ریموت برای خودروهای خود درآمدند و بقیه خودروهایی که بعد از آن سال به کشور وارد شد، دارای ریموت بودند. تویوتا یکی از همین خودروهای پیشرفته‌ای است که از همان اول ورود دارای ریموت بوده است. ریموت تویوتا باید نسبت به بقیه ریموت های موجود در بازار بسیار پیشرفته‌تر به حساب آورد.

یکی از خدمات اصلی شرکت ما، ساخت و تعمیر ریموت انواع خودروهای تویوتا از جمله تویوتا کمری، پرادو، لندکروز و غیره است که هر کدام دارای برنامه و پلن خاصی در کدگذاری و پروگرم آن هستند. ما در شرکت خود دارای کارشناسانی هستیم که به از صفر تا صد خودروی تویوتا آشنایی کامل دارند و به خوبی می‌دانند که در صورت بروز مشکل برای ریموت تویوتا چه نقطه‌ای را اول از همه مورد بررسی قرار دهند. در واقعی بعضی از مشکلاتی که برای ریموت تویوتا پیش می‌آید، فقط مربوط به خود سوییچ نیست و گاهی خرابکاری یا مشکل و اتصالی در سیم کشی داخلی باعث عملکرد غیر صحیح ریموت می‌شود.

سوئیچ تویوتا

انواع خدمات مربوط به ریموت تویوتا

بسیاری فکر می‌کنند که ریموت در همان اول تا آخر بدون هیچ مشکلی کار می‌کند، در صورتی که این قطعه الکترونیکی است و به بنا بر هر دلیلی ممکن است که دچار خرابی شود؛ اما خرابی فقط یک طرف قضیه است. در بعضی مواقع، گم شدن ریموت هم می‌تواند مشکلاتی را برای افراد به وجود بیاورد. از این رو ما خدمات خود را فقط محدود به تعمیر یا ساخت آن‌ها نکرده‌ایم و برای آن‌هایی که ریموت تویوتا خود را گم می‌کنند، خدماتی نیز در نظر گرفته‌ایم.

خدماتی که در خصوص انواع ریموت تویوتا شامل موارد زیر است:

 • ساخت سوییچ و ریموت تویوتا برای انواع مدل‌ها
 • کددهی انواع ریموت
 • پروگرم کردن انواع ریموت
 • ساخت انواع ریموت یدک تویوتا
 • تعمیر انواع ریموت
 • باز کردن قفل خودرو
 • ساخت سوییچ گم شده
 • تراش تیغه سوییچ
 • روشن نمودن خودرو در محل
 • حذف کل کد ریموت برای باز کردن درب
 • تغییر کامپیوتر خودرو برای باز کردن درب قفل شده یا افزایش امنیت آن

مهم‌ترین مزیت در خدمات ما این است که کارشناسان ما به انواع خودروها آشنایی کامل داشته و به راحتی و آخرین تجهیزات و تکنولوژی همراه خود می‌توانند انواع سوییچ و ریموت را بسازند. ساخت ریموت تویوتا یا تعمیر آن، فرآیند کاملاً تخصصی است و حتماً باید توسط کارشناس خبره انجام شود. از آنجا که این خودروها بر پایه کامپیوتر هستند، هر نوع دستکاری کوچک می‌تواند باعث آسیب جدی به سیستم خودرو شده و تعمیر آن را سخت‌تر کند. از این رو در زمانی که ریموت خودروی شما دچار مشکلی شد، به هیچ وجه خودتان اقدام به تعمیر نکنید.

چگونه سفارش ساخت یا تعمیر ریموت تویوتا

برای ساخت یا تعمیر انواع ریموت تویوتا فقط کافی است تا با شماره شرکت تماس بگیرید. کارشناسان ما در هر نقطه‌ای که باشید در سرتاسر مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب تهران مانند سعادت آباد، شهرک غرب، تجریش، زعفرانیه، ولنجک، الهیه، قیطریه، نیاوران، قلهک، میدان ونک، میرداماد، جردن و دیگر مناطق تهران به محل شما آمده و در سریع‌ترین زمان ممکن، اقدام به رفع عیب دستگاه شما می‌کنند. فقط حتماً در هنگام تحویل ریموت جدید و حتی قبل از آن، باید مدرک اتومبیل خودرو که شامل کارت ماشین و کارت شناسایی است، به کارشناس نشان دهید.

هزینه ساخت یا تعمیر ریموت تویوتا

هزینه ساخت ریموت بسته به نوع مدل خودرو متفاوت است. همچنین هزینه تعمیر آن به نوع فعالیتی که روی آن برای رفع عیب می‌شود، بستگی دارد. تعیین هزینه دقیق بعد از کارشناسی بیان می‌شود. برای دریافت هزینه ابتدایی با شرکت تماس بگیرید.

مزیت‌های تعمیر ریموت تویوتا در محل

ما به دنبال این هستیم تا شما بتوانید در سریع‌ترین زمان به خودروی خود دسترسی داشته باشید. برای همین خدمات تعمیر و ساخت انواع ریموت در محل را عرضه کرده‌ایم. به این صورت شما در هر نقطه‌ای که باشید، دیگر نگران خودروی خود نخواهید بود و به راحتی به انواع ریموت خودروی خود دسترسی خواهید داشت.

نکات نگهداری ریموت تویوتا

 • ریموت تویوتا دستگاه الکترونیکی است و باتری یا ساختار داخلی آن ممکن است که تحت هر شرایطی خراب شود. در صورتی که در عملکرد آن ضعفی مشاهده کردید، قبل از اینکه دچار آسیب جدی شود، آن را تعمیر کنید.
 • ریموت ها دستگاه‌های حساسی هستند و نباید اجازه دهید تا روی زمین بیافتند. متأسفانه برخی در نگهداری از آن‌ها بی دقت هستند و بارها پیش آمده است که ریموت از دستشان روی زمین افتاده است. این افتادن های مکرر باعث خرابی ساختار شده که در نهایت باید ریموت خود را عوض کنید.
 • ریموت را در کنار آب، آتش یا شرایط طبیعی که به هر دستگاه الکترونیکی آسیب می‌رساند، قرار ندهید. چنین عواملی روی کارکرد صحیح ریموت تأثیر منفی می‌گذارد و باعث می‌شود که بعد از مدتی به درستی فعالیت نکند.

ضمانت ساخت و تعمیر ریموت تویوتا

زمانی که کارشناس ریموت تویوتا شما را تعمیر یا نمونه‌ای از روی آن می‌سازد، در جلوی خود اقدام تست برای نشان دادن کارکرد صحیح آن می‌کند. در صورتی که بعد از چند روز و به هر دلیلی ریموت شما آسیب شد، شرکت ما بدون دریافت هیچ‌گونه حق الزحمه ای اقدام به تعمیر آن می‌کند. شرایط ضمانت نامه هر ریموت متفاوت است و کارشناس به شما در خصوص هرکدام توضیح کامل خواهد داد. البته در صورتی که شما نکات ایمنی را در نگهداری از ریموت رعایت نکنید، هیچ‌گونه ضمانتی برای عملکرد صحیح ریموت تویوتا وجود ندارد. در کلیدکار ما خدمات مربوط به ساخت کلید در تمام مناطق تهران خصوصا کلیدسازی شبانه روزی در تجریش و کلیدسازی شبانه روزی در نیاوران را نیز انجام می دهیم.

بستن منو
Call Now Button