در هر شهری از ایران که سکونت داشته باشید می توانید در صورت گم کردن سوئیچ ماشین تان از خدمات ما در زمینه ساخت سوئیچ و ریموت فابریک، اصلی و اورجینال مانند ساخت سوئیچ و ریموت انواع ماشین رنو مانند ساخت سوئیچ و ریموت ماشین ال 90 (ال نود)، سوييچ ریموت دار رنو مگان، کپچر، کولیوس، کلید کیلس کددار رنو داستر، ریموت رنو ساندرو استپ وی، ریموت ال 90، ساخت ریموت و سوييچ رنو تالیسمان، تعمیر سوئیچ و ریموت هیوندا توسان، سوییچ رنو اسکالا، ساخت سوئیچ ساندرو، ساخت ریموت ساندرو استفاده برید. ما قادر به ساخت همه نوع مدل از سوئیچ ماشین هستیم.همینطور در صورت گم شدن ریموت تویوتا می توانید با ما تماس بگیرید. شما می توانید با شماره های ما تماس بگیرید تا از قیمت سوئیچ ماشین رنو ساندرو یا قیمت سوئیچ و ریموت انواع رنو مطلع شوید و کلیدسازان خبره ما در کوتاه ترین زمان به محل شما در سرتاسر مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب تهران مانند سعادت آباد، شهرک غرب، تجریش، زعفرانیه، ولنجک، الهیه، قیطریه، نیاوران، قلهک، میدان ونک، میرداماد، جردن و دیگر مناطق تهران آمده و پس از نشان دادن مدارک خودرو، سوییچ و ریموت ماشین تان را تحولیتان دهند. ما دارای کلیدساز سیار یا امداد کلید خودرو برای ساخت سوئیچ در محل در سرتاسر ایران هستیم.

ساخت سوئیچ و ریموت یدک رنو

شما می توانید در هریک از شعب کلیدکار در سرتاسر ایران اقدام به ساخت سوییچ یدک ماشین خود نمایید. ساخت سوئیچ یدک برای هر ماشین بسیار لازم است. در صورت گم شدن یا دزدیده شدن سوییچ ماشین تان نیازی به اتلاف پول و زمان برای ساخت یک سوئیچ جدید نمی باشد. ما خدمات مربوط به ساخت سوییچ یدک ماشین رنو ساندرو، سوئیچ یدک کددار رنو تالیسمان، تعمیر ریموت ماشین ام وی ام، ایموبلایزر ماشین رنو اسکالا، سوئیچ یدک تویوتا کرولا، تعمیر ریموت اپتیما 2018، سوئیچ یدک ریو ، ساخت ریموت سمند، سوئیچ یدک پرادو و کلید یدک دیگر ماشین های رنو و تویوتا را از ما بخواهید.

ریموت رنو ساندرو

 کیلس استارتر چیست؟

کیلس استارتر ( Keyless Starter) که به معنای استارت بدون کلید است، فناوری است که در سال 1995 توسط شرکت زیمنس آلمان اختراع شد. سپس در سال 1998 توسط شرکت خودروسازی مرسدس بنز به بازار عرضه شد و بعد از آن به سرعت فناوری کیلس استارتر توسط دیگر شرکت های خودروسازی دنیا نیز به کار برده شد. فناوری کیلس استارتر که در زبان انگلیسی از آن به نام کلید هوشمند (Smart Key) نام برده می شود در اکثر خودروهای امروزی به صورت پیش فرض کارخانه ای وجود دارند. در صورت عدم وجود کیلس استارتر می توان آن را بعدا در ماشین نصب نمود. در کلیدکار ما خدمات مربوط به نصب کیلس استارتر را در کنار دیگر خدمات مربوط به ساخت ریموت ماشین انجام می دهیم.

کیلس استارتر چگونه کار می کند؟

 در این سیستم سوئیچ به شکل یک کلید وجود ندارد بلکه شما تنها یک ریموت ماشین دارید. در این سیستم نیازی نیست که شما کلید را در سوراخ قفل ماشین فرو کنید بلکه با نزدیک شدن به ماشین، سیستم کیلس استارتر ماشین وجود ریموت را در نزدیکی خود تشخیص داده و درب ها را باز می کند. در این سیستم، ریموت خودرو شما دارای یک فرستنده رادیویی برد کوتاه است که امواج رادیویی با برد کوتاه می‌فرستد. هنگامی که شما به خودروتان نزدیک می‌شوید، ریموت سیگنال را به خودرو می‌فرستد و خودرو تشخیص می‌دهد که شما به آن نزدیک شده اید و درب ها را باز می کند. علاوه بر این حتی برای روشن کردن ماشین، شما از سوئیچ فیزیکی استفاده نمی کنید. وقتی که ریموت کیلس استارتر در جیب یا نزدیکی ماشین باشد، تنها با فشار دکمه استارت خودرو، ماشین روشن می شود. این فناوری علاوه بر افزایش امنیت خودرو باعث راحتی صاحب خودرو نیز می شود. در این سیستم شما باید خودرویتان را با نگه داشتن پدال ترمز و فشار دادن یک دکمه روشن کنید. در برخی از ماشین هایی که از این سیستم بهره می برند شما کافی است کارت هوشمند را در جای مخصوص قرار دهید و سپس دکمه استارت را فشار دهید.

تاریخچه رنو

شرکت خودروسازی رنو در سال 1898 توسط لوئی رنو پایه گذاری شد. این شرکت در حال حاضر به تولید خودرو سواری، اتوبوس، کامیون، تراکتور و دیگر انواع خودرو مشغول است. در سال 1999 و با ادغام دو شرکت رنو فرانسه و نیسان ژاپن و تشکیل شرکت رنو-نیسان آلیانس این شرکت به چهارمین شرکت خودروسازی بزرگ دنیا تبدیل شد. همینطور شرکت خودروسازی رنو در زمینه مسابقات فرمول وان بسیار فعال است و تیم این شرکت به موفقیت های فوق العاده ای در چند سال اخیر دست یافته است.