ریموت هیوندا مانند بقیه سوییچ‌ها دارای انواع مختلفی است که بسته به مدل خودرو، هرکدام مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از خدمات اصلی در حوزه کلید خودرو، ساخت انواع ریموت هیوندا است. تمامی مدل‌های مختلف سوئیچ هیوندا مانند ریموت هیوندا آوانته، سوییچ هیوندا آزرا، کلید کددار هیوندای 20i، ریموت هیوندا جنسیس، سوییچ هیوندا توسان، ریموت هیوندا النترا، سوییچ سانتافه، سوییچ ریموت دار هیوندا آزرا، ریموت هیوندا سوناتا، سوییچ هیوندا جنسیس، کلید ریموتی هیوندا توسان، سوییچ هیوندا النترا، سوئیچ هیوندا سوناتا، سوییچ هیوندا آوانته و سوییچ هیوندا ورنا توسط کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و آخرین تکنولوژی ساخته یا مورد تعمیر قرار می‌گیرد.

هیوندا یک خودرو کره ای است که در سال های اخیر در ایران و همینطور سرتاسر دنیا بسیار محبوب شده است. ریموت هیوندا یکی از همین موارد است که از روی آن می‌توان تفاوت و حرفه‌ای بودن این نوع خودرو را تشخیص داد. سوئیچ و ریموت هیوندا یکی از حرفه‌ای‌ترین ریموت های خودرو در دنیا است که چندین نوع سوئیچ متفاوت دارد. یکی از مزیت های سوئیچ و ریموت هیوندا این است که نمی‌توان از یک نوع مدل برای دیگر انواع آن استفاده کرد؛ برای اینکه ساختار داخلی تعریف شده برای یک نوع خودرو و ریموت هیوندا با بقیه مدل مای آن متفاوت است.

ریموت هیوندا سانتافه

ساخت و تعمیر سوئیچ و ریموت هیوندا

شما در هر کجای ایران که باشید در صورت گم شدن سوئیچ یا ریموت ماشین تان می توانید از سرویس های ما در ساخت سوئیچ  یا ریموت فابریک، اصلی و اورجینال مانند ساخت سوئیچ و ریموت انواع ماشین هیوندا مانند ساخت سوئیچ و تعمیر ریموت ماشین هیوندا آوانته، ساخت ریموت نیسان مورانو، سوئیچ ریموت دار هیوندا آزرا، کلید کددار هیوندای i20،  ساخت ریموت هیوندا جنسیس، تعمیر سوئیچ، سوييچ هیوندا توسان، ساخت سوئیچ و ریموت پژو 405، ساخت سوئیچ کددار هيوندا النترا 2014 و 2015 و 2016 و 2017 و 2018، ساخت سوئیچ کیلس استارتر و ساخت ریموت هیوندا سوناتا، ساخت سوییچ هیوندا توسان که یکی از زیباترین شاسی بلندهای بازار ایران می باشد. شما همینطور می توانید برای ساخت سوئیچ همه نوع سانتافه مانند ساخت سوئیچ سانتافه 2016، 2017، 2018 یا 2019 با ما تماس بگیرید.  شما می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از قیمت سوئیچ ماشین هیوندا سوناتا  قیمت سوییچ ماشین های دیگر هیوندا مطلع شوید و سازندگان سوئیچ ما در کمترین وقت به مکان ماشین شما در سرتاسر مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب تهران مانند سعادت آباد، شهرک غرب، تجریش، زعفرانیه، ولنجک، الهیه، قیطریه، نیاوران، قلهک، میدان ونک، میرداماد، جردن و دیگر مناطق تهران به محل شما آمده بیایند و پس از نشان دادن مدارک خودرو، سوییچ و ریموت ماشین شما را برایتان از نو بسازند. ما دارای کلیدساز سیار یا امداد کلید خودرو برای ساخت سوئیچ در محل در سرتاسر ایران هستیم.

سوییچ‌های هیوندا علاوه بر اینکه با دیگر مدل‌های خودرو متفاوت هستند، با خودشان متمایزند؛ یعنی شما نمی‌توانید ریموت هیوندا یک خودرو را برای باز یا بسته کردن درب خودرو هیوندای دیگر مورد استفاده قرار دهید. تمامی کلیدهای هیوندا کامپیوتری هستند و علاوه بر اینکه روی هرکدام شاخه و کدهای مخصوصی وجود دارد، دستگاه کنترل آن در داخل خودرو، دارای کدهای مخصوص به خود است. برای سفارش ساخت ریموت و سوئیچ هیوندا کافی است که فقط با شرکت تماس بگیرید. حتماً در هنگام تماس نوع مشکل و مدل خودرو خود را بیان کنید تا کارشناسان ما بهتر بتوانند برای آمدن به محل شما برنامه ریزی کنید. در واقع هدف شرکت ما این است که صاحبان خودرو در صورت گم یا خراب شدن سوییچ خودروشان، در سریع‌ترین زمان ممکن بتوانند نمونه‌ای از کلید خودرو خود را داشته باشند. سوئیچ خودرو دقیقاً مطابق با مدل خودرو شما ساخته می‌شود و به صورت رمزنگاری شده تحویل شما داده خواهد شد. از این رو، کسی نمی‌تواند با داشتن یک سوئیچ خودرو هیوندای دیگر، درب اتومبیل شما را باز کرده و آن را روشن کند.

ساخت سوئیچ و ریموت یدک هیوندا

برای ساخت سوئیچ یدک نیازی به آمدن به شعبه اصلی نیست. شما می توانید از خدمات ما در شعبات مختلف ساخت کلید ماشین ما در سرتاسر ایران بهره ببرید. ساخت سوئیچ یدک برای هر ماشین بسیار لازم است. در صورت گم کردن یا دزدیده شدن سوییچ ماشین تان نیازی به هزینه زیاد و تلف کردن وقت برای ساخت سوئیچ از نو نمی باشد.

یکی از مشکلات افراد، همراه نبردن کلید یدک با خود در هنگام مسافرت است. برخی از افراد ریموت های یدک را ابزاری اضافه می‌بینند و از این رو، همیشه آن را در کنج خانه خودشان قرار می‌دهند. فلسفه ریموت یدک این است که در هنگام آسیب یا گم شدن کلید اصلی، شما از یدک استفاده کنید. هیچ تفاوتی در ساختار یدک و اصلی وجود ندارد، فقط ممکن است که اندازه ریموت اصلی از یدک بزرگ‌تر و کمی شکیل تر باشد. همراه داشتن ریموت یدک در مسافرت بیشتر از هر چیزی واجب است. به هر حال، درصورتی که ریموت هیوندا خودرو شما گم یا آسیب دید و شما نوع یدکی را همراه خود نداشتید یا اینکه کلید یدک هم خراب بود و به درستی عمل نمی‌کرد، کافی است که با شرکت تماس بگیرید و بعد از بیان مشکل، کارشناسان ما در محل اقدام به تعمیر و ساخت سوئیچ هیوندا شما می‌کنند. در صورتی که نیاز به ریموت یدک هیوندا هم داشته باشید، در هنگام تماس کافی است که سفارش نوع یدکی هم بدهید تا کارشناسان ما بر اساس مدل خودرو شما، یک نوع یدکی بسازند. فقط مراقب باشید که حتماً نوع یدکی را به خوبی نگهداری کنید.

تعمیر سوئیچ و ریموت هیوندا

ریموت هیوندا مانند بقیه خودرو ها ممکن است که در اثر استفاده یا رعایت نکردن اصول نگهداری، خراب شود. شرکت ما فقط خدمات مربوط به ساخت انواع سوئیچ هیوندا را ارائه نمی‌دهد، بلکه تعمیر انواع ریموت هیوندا هم توسط کارشناسان ما در محل و با استفاده از ابزارهای حرفه و به روز در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود. بسیاری از افراد فکر می‌کنند که با خراب شدن یا از کار افتادن ریموت باید سریعاً آن را عوض کنند، در صورتی که با چند تکنیک تعمیراتی کوچک، می‌توانند آن را تعمیر کنند.

بعضی از دلایلی که ریموت هیوندا خراب می‌شود:

  1. ریموت ها اگر یک یا دو بار از دست بیافتند، مشکلی به وجود نمی‌آید؛ اما اگر این اتفاق چند بار تکرار شود، باعث آسیب به برد ریموت و از کار افتادن آن خواهد شد. پس حتماً به ویژه در هنگام درآوردن سوییچ از جیب یا استفاده از آن مراقب باشید تا از دستتان نیافتد.
  2. باتری ریموت ها بعد استفاده، ضعیف می‌شود و نمی‌تواند به درستی عمل کند. شما زمانی متوجه این اتفاق خواهید شد که ریموت هیوندا را جلوی خودرو گرفته‌اید و باید چند بار دکمه باز شدن آن را محکم فشار دهید.
  3. رمزنگاری به درستی انجام نشده است. ممکن است که در هنگام تعویض یا ساخت جدید ریموت رمزنگاری یا همان اعمال کد بین ریموت و دستگاه آن در خودرو، به درستی انجام نشود. البته این در صورتی اتفاق می‌افتد که خود افراد به صورت ناشیانه اقدام به نصب یا دست‌کاری آن کنند. تمامی متخصصان ما قدرت ریموت را در چند نقطه مختلف و جلوی چشمان صاحبان خودرو بررسی می‌کنند تا کارکرد صحیح آن را نشان دهند.

چند نکته

  • در هنگام هنگامی که قصد تحویل گرفتن سوئیچ هیوندا را دارید، حتماً مدارک ماشین همراهتان باشد. ریموت هیوندا فقط به صاحب خودرو تحویل داده خواهد شد.
  • از ریموت خود به شدت مراقب کنید. در صورتی که آن را گم کردید، سریعاً با کارشناسان ما تماس گرفته تا کد آن را تغییر داده و ریموت جدیدی را تحویل شما دهند.

تاریخچه هیوندا

شرکت خودروسازی هیوندا در سال 1967 در کره جنوبی تاسیس شد. در همان زمان ایران نیز رو به صنعت خودروسازی آورد. درحالیکه هم اکنون شرکت های خودروسازی کره جنوبی دنیا را تسخیر کرده اند، خودروی پراید که حتی کاملا ایرانی نیست هر ساله به علت کیفیت بسیار پایین باعث مرگ بسیاری از ایرانیان می شود. خودروهای این شرکت در حال حاضر در سرتاسر دنیا به خصوص آمریکا بسیار محبوب می باشند.