ریموت پژو مدل‌های مختلفی دارد. در واقع هر نوع پژو که شما می‌شناسید، دارای ریموت مخصوص به خود است. از این رو در هنگام ساخت و خرید حتماً باید به این مسئله توجه ویژه‌ای داشت. ما در فروشگاه خود در ساخت و فروش انواع سوئیچ و ریموت پژو مختلف فعالیت داریم. ساخت سوئیچ فابریک، اورجینال و همچنین سوئیچ‌های ریموت دارانواع پژو مانند ریموت پژو 206، ریموت پژو 405، سوئیچ پژو پارس، سوئیچ پژو 207 یا سوئیچ ریموت دار پژو 207 و همچنین سوئیچ پژو 407 توسط متخصصان ما در سریع‌ترین زمان و بهترین کیفیت تولید و حتی تعمیر هم می‌شوند.

ریموت پژو

ساخت سوئیچ و ریموت پژو

قبل از اینکه سوئیچ ریموت دار به این صورت برای تمامی مدل‌های مختلف باب شود، در اکثر خودروها از سوئیچ‌های ساده بدون ریموت استفاده می‌شد. این کلیدها با اینکه ساده بودند؛ اما هرکدام ساختار منحصر به فردی داشته و شما نمی‌توانستید با یک سوئیچ دو پژو یا خودرو را باز و روشن کنید. به هر حال این روش مشکلات امنیتی زیادی داشت که بعد از آن و تقریباً از سال 1980 خودروسازان تقسیم گرفتند تا ساخت سوئیچ پژو که هرکدام رمز مخصوص به خود را دارد، برای افزایش امنیت و راحتی مشتریانشان در باز و بسته کردن، استفاده کنند.

شرکت ما با بهره گیری از آخرین تکنولوژی در ساخت انواع سوئیچ پژو مانند 207، 206، 405 و 407 به مشتریان خدمات خود را ارائه می‌دهد. اگر ریموت و سوییچ پژو شما به هر دلیلی خراب یا گم شد، فقط کافی است که با شرکت تماس بگیرید و بعد از اعلام مفقودی مکان، در سریع‌ترین زمان ممکن، کارشناسان و متخصصان ساخت ما به محل مورد نظر آمده و پس از بررسی به ساخت ریموت پژو اقدام می‌کنند و پس از بررسی مدارک، آن را به شما تحویل می‌دهند. فقط این نکته را حتماً باید در نظر داشته باشید که هر سوییچ پژو فقط برای یک خودرو استفاده می‌شود. حتی دو سوئیچ پژو 206 با یکدیگر همخوانی ندارند و کدهای مختلفی برای اتصال آن‌ها به یکدیگر به کار رفته است. برای همین هیچ‌گاه به دنبال تست کردن یک ریموت برای تمامی مدل خودروها نباشید.

ساخت سوئیچ و ریموت یدک پژو

در هنگام ساخت، حتماً سفارش کلید یدک را بدهید. هنگامی که کلید اصلی شما خراب یا گم می‌شود، با استفاده از سوئیچ یدک می‌توانید از خودرو خود هم استفاده کنید. در واقع هیچ تفاوتی بین سوئیچ اصلی و یدک ندارد و فقط ممکن است که شکل ریموت پژو اصلی کمی زیباتر و البته بزرگ‌تر باشد.

در صورتی که سوئیچ یدک خودرو ندارید، با شرکت تماس گرفته و سفارش ساخت ریموت پژو یدک بدهید تا در اسرع وقت متخصصان ما با مراجعه به محل شما، اقدام به ساخت کلید یدک برای شما کنند و حتماً از این کلید مراقبت کنید. توصیه می‌شود که در هنگام مسافرت سوئیچ ریموت دار یدک پژو را همراه خود ببرید و آن را دست یکی از همسفریان خود قرار ندهید و به هیچ وجه آن را داخل خودرو نگذارید. ساخت سوئیچ یدک هزینه‌ای زیادی ندارد.

تاریخچه پژو

پژو یک مدل خودرو فرانسوی است که کار خود را از پاریس آغاز کرد. کارخانه پژو در سال 1810 فعالیت خود را آغاز کرد؛ اما در زمان به تولید قطعات فولادی می‌پرداخت. اولین خودرو پژو با مدل 201 در سال 1885 تولید شد که مورد استقبال مردم دنیا قرار گرفت و از همان موقع به مسئولان پژو به تولید انبوه انواع مدل‌های پژو پرداختند.

معرفی پژو 206

پژو 206 اولین بار در سال 1998 در فرانسه تولید شد و به دلیل طراحی زیبا و منحصر به فرد و همچنین کوچک‌تر بودن آن نسبت به بقیه مدل‌ها، توانست رشد قابل توجهی در فروش به دست بیاورد تا حدی که امروزه شما می‌توانید در هر نقطه‌ای از دنیا، انواع مدل پژو 206 را مشاهده کنید. همین مسئله باعث شده است تا مقدار تولید ریموت پژو 206 بیشتر از بقیه باشد. البته فقط تولید نیست، بلکه میزان خراب یا گم شدن آن هم زیاد است.

در ایران، پژو 206 یک مدل خودرو محبوبی است و با اینکه 20 سال از ساخت می‌گذرد؛ ولی هنوز یک مدل پرفروش بین جوانان ایرانی است. در صورتی که سوئیچ پژو 206 خودرو خراب یا گم شد، فقط کافی است تا با شرکت تماس گرفته و آن‌ها در سریع‌ترین زمان اقدام به ساخت سوئیچ پژو شما کنند.

تعمیر ریموت و سوئیچ پژو

دلایل خراب شدن سوئیچ پژو

  1. باتری ریموت ها به دلیل استفاده مکرر، ضعیف می‌شود. هنگامی که شما دکمه باز و بسته کردن ریموت را فشار می‌دهید؛ اما به درستی کار نمی‌کند، نشان دهنده این است که باتری ریموت ضعیف شده است. برای تعمیر ریموت پژو شما می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
  2. ریموت پژو اگر یک یا دو بار از دست بیافتد، مشکلی به وجود نمی‌آورد؛ اما اگر این اتفاق به صورت مکرر تکرار شود، باعث آسیب به برد داخلی شده و از این رو بعد از چند دیگر کار نخواهد کرد و باید یک نوع جدید را جایگزین کنید.
  3. در هنگام تعویض سوئیچ پژو حتماً دقت کنید که برنامه ریزی و هم خوانی کدها به درستی انجام شود تا مشکلی در باز و بسته کردن درب‌ها به وجود نیاید.

سوئیچ پژو دزدگیر است

ریموت ها به خاطر ساختاری که دارند، می‌توانند به عنوان یک دزدگیر هم مورد استفاده قرار بگیرند. کدهای تعریف شده در هر سوئیچ پژو منحصر به فرد است و دو نوع خودرو نمی‌توانند از یک نوع ریموت استفاده کنند. ریموت های پژو انواع مختلفی دارند و این بستگی به سلیقه شما دارد که از کدام نوع سوئیچ پژو برای کار خود استفاده کنید. برای سفارش هر نوع مدل سوئیچ خودرو با شرکت تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان، متخصصان ما اقدام به ساخت ریموت پژو خودرو شما کنند. فقط حتماً در هنگام تحویل مدارک مورد نظر را باید تحویل دهید.

بستن منو
Call Now Button