یکی از مزیت مای ریموت کیا این است که همانند دیگر ریموت های خودروهای مدرن امروزی نمی‌توان از یک نوع مدل برای دیگر انواع آن استفاده کرد؛ برای اینکه ساختار داخلی تعریف شده برای یک نوع خودرو و ریموت کیا با بقیه مدل های آن متفاوت است و با اینکه از نظر ظاهر بیشتر این ریموت ها یکی هستند اما هرکدام کد مخصوصی دارند که برای هر ریموت به صورت جداگانه تعریف شده است. ساخت انواع ریموت کیا مانند ریموت و سوییچ کیا اپتیما، سوئیچ و ریموت اسپورتیج، سوییچ کیا ریو و سراتو، ریموت پیکانتو، سوئیچ سراتو، و در سریع‌ترین زمان و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی به روز به همراه تعمیر انواع سوئیچ از خدمات اصلی شرکت ما است که توسط کارشناس باتجربه انجام می‌شود.


ساخت و تعمیر سوئیچ و ریموت کیا

کارشناسان ما در تمام نقاط تهران ساخت سوییچ و ریموت کیا را برای شما انجام می دهند. در صورتی که شما با شرکت تماس بگیرید، متخصصان سریعاً خود را به محل شما رسانده و اقدام به ساخت سوئیچ یا تعمیر آن پس از تحویل مدارک می‌کنند. هدف ما از ساخت و تعمیر انواع سوئیچ کیا و ریموت کیا در محل کاهش زمان انتظار صاحب خودرو است. خرابی ریموت می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد و بدترین تجربه برای مالک خودرو، گم شدن ریموت آن است. برای همین کاهش زمان انتظار و استرس شما در هنگام اتفاق افتادن این مسئله، ما کارشناسان خود را در سریع‌ترین زمان به سرتاسر مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب تهران مانند سعادت آباد، شهرک غرب، تجریش، زعفرانیه، ولنجک، الهیه، قیطریه، نیاوران، قلهک، میدان ونک، میرداماد، جردن و دیگر مناطق تهران به محل شما بیایند.

نکته مهم اینکه تا هنگام آمدن کلیدساز به محل خودروی شما باید صبر کنید و با توجه به اینکه تمامی ریموت های کیا دارای کد مخصوص به خود بوده و نمی‌توان از آن برای مدل دیگر خودرو حتی یکسان استفاده کرد، از این رو هیچگاه از ریموت دیگران برای باز کردن درب خودروی استفاده نکنید؛ زیرا هیچ اثری برای شما نخواهد داشت.

ساخت سوئیچ و ریموت یدک کیا

شرکت ما به غیر از تعمیر درزمینهٔ ساخت سوئیچ و ریموت یدک کیا نیز فعالیت می‌کند. ریموت یدک اهمیت بیشتری نسبت به کلید اصلی دارد و از آن بیشتر از خود سوییچ باید مراقبت کرد. اهمیت درک ریموت یدک را می‌توان در هنگام مسافرت یا گردش شهری و در زمانی که شما سوئیچ خود را گم می‌کنید یا به هر دلیلی خراب می‌شود، می‌توان درک کرد. در چنین مواقعی نیاز به ریموت یدک بیشتر از قبل احساس می‌شود. برای همین در نگهداری از ریموت یدک کیا به شدت مراقب باشید و به هیچ وجه آن را داخل خودرو یا مکانی غیر قابل دسترس قرار ندهید. البته سعی کنید که ریموت بیشتر در زمان‌های مسافرت همراه خود داشته باشید و همیشه آن در خانه نگهداری کنید. در کلیدکار همچنین ما ریموت هیوندا را با جدیدترین دستگاه های روز دنیا می سازیم.

در صورتی که ریموت یا سوئیچ کیا اصلی به هر دلیلی خراب یا گم شد و ریموت یدک شما در آن لحظه در دسترس نبود و باید سریع سوار خودروی خود شوید، فقط کافی است که با شرکت تماس بگیرید تا کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن به آدرسی که شما اعلام کرده‌اید، مراجعه کرده و اقدام به ساخت و تعمیر سوئیچ ریموت کیا خودروی شما کنند. ما ریموت همه نوع خودرو کیا از جمله سوئیچ و ریموت یدک کیا اپتیما 2015، 2016، 2017، 2018 و 2019، سوئیچ یدک کیا اسپورتیج، ریموت کیا اسپورتیج Sportage، سوییچ یدک ریو، ریموت یدک کیا سراتو، ریموت یدک کیا و سوئیچ سراتو می سازیم. مهم‌ترین نکته اینکه در هنگام تحویل گرفتن ریموت کیا حتماً مدارک اتومبیل خود را به کارشناس نشان دهید. از نظر قانونی، کارشناس اجازه تحویل ریموت به شما را بدون مدرک ندارد. در کلیدکار ما خدمات کلیدسازی در مناطق مختلف تهران از جمله کلیدسازی در نیاوران و کلیدسازی در شمال تهران را انجام می دهیم.

تاریخچه کیا

کیا یکی از شرکت مای تولیدکننده انواع خودرو در کشور کره‌ که در زیرمجموعه هیوندا فعالیت می‌کند و امروزه دومین شرکت بزرگ خودروساز در این کشور چشم بادامی‌ها است. کیا فعالیت خود را با تولید دوچرخه از سال 1944 آغاز کرد و بعد از تغییر تکنولوژی و پیشرفت خود و در سال 1954 ساخت و تولید کامیون را شروع کرد. مدیران این مجموعه در سال 1986 و بعد از سه دهه فعالیت، تولید خودرو را در کارخانه خود آغاز کردند که نکته جالب اینکه امروزه 8 کارخانه خودروسازی در ایالات متحده آمریکا، کره، چین، ویتنام و اسلواکی فقط برای کیا وجود دارد که همه آن‌ها زیر نظر دفتر مرکزی در شهر سئول اداره می‌شوند و بزرگ‌ترین سهام‌دار آن، شرکت هیوندا است.

تعمیر ریموت و سوئیچ کیا

ما خود را فقط محدود به ساخت انواع ریموت نکرده‌ایم، بلکه خدمات مربوط به تعمیر ریموت کیا توسط کارشناسان خبره و با تجربه ما چه در محل و چه در خود شرکت انجام می‌شود. کارشناسان ما با توجه به اینکه بیشتر مشکلات ریموت مای کیا برای همه خودروها یکسان است، کاملاً با انواع خرابی و دیگر مسائل آن آشنا بوده و پس از توضیحات اولیه شما می‌دانند تا با چه تجهیزاتی به محل برای رفع مشکل مراجعه کنند.

بعضی از دلایلی که ریموت کیا خودروی شما خراب می‌شود:

  • اولین دلیلی سوییچ کیا را دچار مشکل و خرابی می‌کند، ضعیف شدن باتری است. باتری‌ها یک قطعه مصرفی و این هیچ ارتباطی باکیفیت آن ندارد. باتری باکیفیت یعنی فقط طول عمر آن بیشتر از بقیه است. هنگامی که شما مجبور هستید تا برای باز یا بسته شدن چند بار دکمه ریموت کیا را فشار دهید، نشان می‌دهد که عمر باتری در حال اتمام است و برای همین باید به دنبال تعویض آن باشید.
  • افتادن روی زمین سوییچ کیا، دومین دلیل خرابی آن است. البته اگر تعداد آن بیشتر از یکی یا دو بار باشد و اینکه هر بار ریموت کیا به شدت روی زمین بیافتد، باید منتظرخرابی آن باشید.
  • به هیچ وجه ریموت را باز نکنید. ریموت ها دارای کدهای مخصوصی هستند و باز کردن و دست کاری کردن آن‌ها باعث می‌شود که تمامی ساختار فنی آن به هم بریزد. برای همین هیچگاه خودتان اقدام به تعمیر ریموت کیا نکنید.
Summary
Review Date
Reviewed Item
ریموت کیا
Author Rating
41star1star1star1stargray
بستن منو
Call Now Button