ساخت سوئیچ و ریموت رنو و تویوتا

در هر شهری از ایران که سکونت داشته باشید می توانید در صورت گم کردن سوئیچ ماشین تان از خدمات ما در زمینه ساخت سوئیچ و ریموت فابریک، اصلی و اورجینال مانند ساخت سوئیچ و ریموت انواع ماشین رنو مانند ساخت سوئیچ ماشین ال 90، ال نود، L90 ، تندر 90، ساخت سوئیچ سراتو، سوييچ ریموت دار رنو مگان، کلید کیلس کددار رنو داستر، ساخت ریموت و سوييچ رنو تالیسمان، تعمیر سوئیچ و ریموت هیوندا توسان، سوییچ رنو اسکالا، ساخت سوئیچ ساندرو، ریموت بنز و بی ام و، ساخت ریموت ساندرو، ساخت سوئیچ بنز و بی ام و و ساخت ریموت رنو ساندرو استپ وی استفاده برید. ما قادر به ساخت همه نوع مدل از سوئیچ ماشین هستیم. حتی ماشین های 2014 و 2015 و 2016 و 2017 و 2018  و همینطور در صورت گم شدن سوئیچ ماشین تویوتا می توانید با ما تماس بگیرید. مانند ساخت و تعمیر ریموت تویوتا کمری، ساخت سوئیچ تویوتا کرولا ، ساخت سوئیچ کی لس استارتر پرادو، سوییچ و ریموت تویوتا یاریس، ساخت ریموت تویوتا لنکروز یا لندکروزر و همینطور سوئیچ تویوتا هایلوکس و ساخت سوئیچ تویوتا پریوس که اولین ماشین هیبریدی دنیا محسوب می شود و به تازگی در ایران طرفداران زیادی پیدا کرده است بخاطر اینکه ماشین های هیبریدی فقط مجبور به پرداخت 4 درصد تعرفه گمرکی هستند، بنابراین شما می توانید این خودرو را تقریبا با قیمت جهانی در ایران بخرید!  شما می توانید با شماره های ما تماس بگیرید تا از قیمت سوئیچ ماشین رنو ساندرو یا قیمت سوئیچ و ریموت تویوتا کمری یا قیمت سوییچ ماشین های دیگر رنو و تویوتا مطلع شوید و کلیدسازان خبره ما در کوتاه ترین زمان به محل شما آمده و پس از نشان دادن مدارک خودرو، سوییچ و ریموت ماشین تان را تحولیتان دهند. ما دارای کلیدساز سیار یا امداد کلید خودرو برای ساخت سوئیچ در محل در سرتاسر ایران هستیم.

سوئیچ رنو ساندرو

ساخت سوئیچ یدک رنو و تویوتا

شما می توانید در هریک از شعب کلیدکار در سرتاسر ایران اقدام به ساخت سوییچ یدک ماشین خود نمایید. ساخت سوئیچ یدک برای هر ماشین بسیار لازم است. در صورت گم شدن یا دزدیده شدن سوییچ ماشین تان نیازی به اتلاف پول و زمان برای ساخت یک سوئیچ جدید نمی باشد. ما خدمات مربوط به ساخت سوییچ یدک ماشین رنو ساندرو، سوئیچ یدک کددار رنو تالیسمان، تعمیر ریموت ماشین ام وی ام، ایموبلایزر ماشین رنو اسکالا، سوئیچ و ریموت یدک تویوتا کمری، سوئیچ کیلس استارتر یدک تویوتا کرولا، تعمیر ریموت اپتیما 2018، سوئیچ یدک ریو ، سوییچ کی لس استارتر یدک تویوتا هایلوکس، ساخت ریموت سمند، سوئیچ یدک پرادو و کلید یدک دیگر ماشین های رنو و تویوتا را از ما بخواهید.

ساخت ریموت کیلس تویوتا و رنو

 کیلس استارتر چیست؟

کیلس استارتر ( Keyless Starter) که به معنای استارت بدون کلید است، فناوری است که در سال 1995 توسط شرکت زیمنس آلمان اختراع شد. سپس در سال 1998 توسط شرکت خودروسازی مرسدس بنز به بازار عرضه شد و بعد از آن به سرعت فناوری کیلس استارتر توسط دیگر شرکت های خودروسازی دنیا نیز به کار برده شد. فناوری کیلس استارتر که در زبان انگلیسی از آن به نام کلید هوشمند (Smart Key) نام برده می شود در اکثر خودروهای امروزی به صورت پیش فرض کارخانه ای وجود دارند. در صورت عدم وجود کیلس استارتر می توان آن را بعدا در ماشین نصب نمود. در کلیدکار ما خدمات مربوط به نصب کیلس استارتر را در کنار دیگر خدمات مربوط به ساخت ریموت ماشین انجام می دهیم.

قیمت نصب کیلس استارتر

کیلس استارتر چگونه کار می کند؟

 در این سیستم سوئیچ به شکل یک کلید وجود ندارد بلکه شما تنها یک ریموت ماشین دارید. در این سیستم نیازی نیست که شما کلید را در سوراخ قفل ماشین فرو کنید بلکه با نزدیک شدن به ماشین، سیستم کیلس استارتر ماشین وجود ریموت را در نزدیکی خود تشخیص داده و درب ها را باز می کند. در این سیستم، ریموت خودرو شما دارای یک فرستنده رادیویی برد کوتاه است که امواج رادیویی با برد کوتاه می‌فرستد. هنگامی که شما به خودروتان نزدیک می‌شوید، ریموت سیگنال را به خودرو می‌فرستد و خودرو تشخیص می‌دهد که شما به آن نزدیک شده اید و درب ها را باز می کند. علاوه بر این حتی برای روشن کردن ماشین، شما از سوئیچ فیزیکی استفاده نمی کنید. وقتی که ریموت کیلس استارتر در جیب یا نزدیکی ماشین باشد، تنها با فشار دکمه استارت خودرو، ماشین روشن می شود. این فناوری علاوه بر افزایش امنیت خودرو باعث راحتی صاحب خودرو نیز می شود. در این سیستم شما باید خودرویتان را با نگه داشتن پدال ترمز و فشار دادن یک دکمه روشن کنید. در برخی از ماشین هایی که از این سیستم بهره می برند شما کافی است کارت هوشمند را در جای مخصوص قرار دهید و سپس دکمه استارت را فشار دهید.

کیلس استارتر

 در کلیدکار ما خدمات مربوط به تعمیر و نصب کیلس استارتر ماشین های پژو، پراید، سمند، تیبا، 206، مزدا 3، ماکسیما، نیسان مورانو، رونیز، نیسان جوک، سوزوکی، زانتیا، گل، هیوندا آوانته، آزرا، جنسیس، توسان، النترا، سوناتا، سانتافه، ورنا، کیا اپتیما، اسپورتیج، ریو، سراتو، پیکانتو، ال 90، رنو ساندرو، مگان، تالیسمان،  تویوتا کرولا ، پرادو، تویوتا یاریس، لندکروزر، هایلوکس، پریوس، بنز، بی ام و ، پورشه، لکسوس، و همینطور ماشین های چینی مانند برلیانس، چانگان، ام وی ام MVM، لیفان، جیلی، ماشین جک، تیگو، اچ سی کراس و دیگر خودروهای داخلی و خارجی را انجام می دهیم. در کلیدکار ما خدمات مربوط به نصب این فناوری جدید و پیشرفته را در کنار دیگر خدمات مربوط به ساخت ریموت ماشین انجام می دهیم.

تاریخچه رنو

شرکت خودروسازی رنو در سال 1898 توسط لوئی رنو پایه گذاری شد. این شرکت در حال حاضر به تولید خودرو سواری، اتوبوس، کامیون، تراکتور و دیگر انواع خودرو مشغول است. در سال 1999 و با ادغام دو شرکت رنو فرانسه و نیسان ژاپن و تشکیل شرکت رنو-نیسان آلیانس این شرکت به چهارمین شرکت خودروسازی بزرگ دنیا تبدیل شد. همینطور شرکت خودروسازی رنو در زمینه مسابقات فرمول وان بسیار فعال است و تیم این شرکت به موفقیت های فوق العاده ای در چند سال اخیر دست یافته است.

تاریخچه تویوتا

شرکت خودروسازی تویوتا که در حال حاضر بزرگترین شرکت خودروسازی دنیا محسوب میشود تا سال 1927 یک شرکت نساجی بود. در سال 1937 فرزند مالک شرکت نساجی به تولید خودرو روی آورد. هم اکنون شرکت تویوتا برند ماشین های لوکس خود را با نام لکسوس در بازار کشورهای مختلف دنیا عرضه می کند.