ساخت سوئیچ و ریموت ام وی ام MVM، لیفان، جک، اچ سی کراس

ما در کلیدکار خدمات ساخت سوئیچ و ریموت ماشین های چینی از جمله ساخت سوئیچ یا تعمیر ریموت ام وی ام 530 MVM ، سوئیچ ریموت دار ام وی ام 530 MVM ،کیلس ام وی ام 550 MVM، ساخت سوئیچ و ریموت پژو، کلید کددار ام وی ام 550 MVM، سوئیچ ام وی ام 315 MVM، تعمیر ریموت ال 90، ام وی ام X33 MVM ، ساخت و تعمیر ریموت هیوندا، سوئیچ فابریک X22 و سوئیچ ریموت دار ام وی ام 110 نیو. علاوه بر این سوئیچ کلیه ماشین های لیفان مانند ساخت سوییچ لیفان 520، تعمیر ریموت کیا آوانته، سوئیچ اصلی لیفان 620، سوييچ اورجینال لیفان 820، ساخت و تعمیر ریموت بنز، سوییچ و ریموت لیفان X50 و X60 و همینطور دیگر ماشین ها مانند سوئیچ جک j3 و j5 و s5 ،کی لس استارتر جک سوئیچ ریموت دار جک جی 3 و جی 5 و اس 5 ، سوئیچ و ریموت ماشین گریت وال Great Wall c30 را در کوتاه ترین زمان و بهترین قیمت ارائه می دهیم. همینطور ما ساخت سوییچ انواع برلیانس مانند برلیانس V5 ، سوئیچ و ریموت برلیانس H220 ،برلیانس H230 ،برلیانس H320 ، برلیانس H330، اچ سی کراس H30 Cross را انجام می دهیم. دیگر خدمات ما شامل ساخت سوئیچ تیگو، چری و جیلی 2014 و 2015 و 2016 و 2017 و 2018 و ام جی MG می باشد.  کافیست با شماره های ما تماس بگیرید تا از قیمت سوئیچ ماشین  ام وی ام MVM ، لیفان و  قیمت سوئیچ برلیانس یا قیمت سوییچ ماشین های دیگر با خبر شوید و کلیدسازان ما در کوتاه ترین زمان به مکان ماشین شما در سرتاسر مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب تهران مانند سعادت آباد، شهرک غرب، تجریش، زعفرانیه، ولنجک، الهیه، قیطریه، نیاوران، قلهک، میدان ونک، میرداماد، جردن و دیگر مناطق تهران به محل شما بیایند و پس از نشان دادن مدارک خودرو، سوییچ و ریموت جدید برایتان بسازند.  ما دارای کلیدساز سیار یا امداد کلید خودرو برای ساخت سوئیچ در محل در سرتاسر تهران هستیم.

سوئیچ برلیانس

ساخت سوئیچ یدک ام وی ام MVM، لیفان، جک، اچ سی کراس

شما می توانید در هریک از شعب کلیدکار در سرتاسر ایران اقدام به ساخت سوییچ یدک ماشین خود نمایید. وجود سوئیچ یدک برای هر ماشین نیازی جدیست. در صورت گم کردن یا دزدیده شدن سوییچ ماشین تان از پرداخت هزینه فراوان برای یک سوئیچ جدید ماشین بی نیاز خواهید بود. ما خدمات مربوط به سوییچ یدک یا ریموت ماشین ام وی ام 530 MVM، ساخت ریموت یدک کیا اسپورتیج، سوئیچ کددار ام وی ام 550 MVM ، ایموبلایزر ماشین م وی ام X33 MVM و X22، سوئیچ یدک لیفان 520 ، کیلس استارتر لیفان 620 ،کی لس استارتر لیفان 820 و لیفان X50 و X60 ، سوئیچ یدک برلیانس V5 ،برلیانس H220 ،برلیانس H230 ،برلیانس H320 ، برلیانس H330، سوئیچ یدک تیگو، چری و جیلی و ام جی MG، سوئیچ ال 90 را در کوتاه ترین زمان و با بهترین قیمت ها ارائه می دهیم. همچنین در کلید کار ما خدمات مربوط به نصب ردیاب خودرو و کلیدسازی شبانه روزی را نیز انجام می دهیم.

ردیاب خودرو ام وی ام و لیفان

انواع ردیاب خودرو امروزه با قابلیت‌های بسیار و انواع مختلف موجود است. اگر شما نیز می‌خواهید یک ردیاب خودرو داشته باشید، شاید بهتر است که بیشتر با این ابزار آشنا شده و برای خرید انتخاب بهتری داشته باشید. در این مقاله سعی داریم ردیاب خودرو و کارکرد آن‌ها را به شما معرفی کنیم. در ادامه درباره‌ی کاربرد ردیاب خودرو که آن را جی پی اس ردیاب و دزدگیر ماهواره ای نیز می نامند و انواع آن همچون ردیاب خودرو آهنربایی، ردیاب متصل به سیستم OBD و… خواهید خواند. اگرچه معمولاً انتظار داریم که همه چیز در زندگی ما به خوبی پیش رود اما گاهی اوقات اتفاقات ناخوشایند و غیرمنتظره‌ای نیز رخ می‌دهد. اگر از قبل خود را برای این‌گونه از اتفاقات آماده سازیم می‌توانیم بسیار آسوده‌خاطرتر زندگی کنیم. اگر خودروی ما دزدیده شود می‌تواند مشکلات و چالش‌های بسیاری را برای ما ایجاد کند و پیدا کردن دوباره‌ی خودرو کار چندان ساده‌ای نیست. اما برای این موضوع می‌توان به بهترین شکل خود را آماده ساخت. ردیاب خودرو بهترین، ساده‌ترین و ارزان‌قیمت‌ترین راه حل برای این مشکل است و می‌توانیم با داشتن ردیاب خودرو به سادگی خودروی خود را پیدا کنیم.

ردیاب خودرو ماهواره ای

ردیاب خودرو چیست؟

انواع ردیاب GPS از سامانه‌ی موقعیت‌یاب جهانی برای تشخیص مکان استفاده می‌کند. کارکرد پایه‌ای انواع ردیاب GPS آن است که با استفاده از پروسه‌ای که Trilateration نامیده می‌شود مکان فیزیکی خود را طبق فاصله‌اش تا ۳ ماهواره درحال گردش به دور زمین تعیین می‌کند. این دقیقاً همان سیستمی است که در سیستم GPS جهت‌یاب خودرو‌ی شما نیز استفاده شده و از طریق آن می‌توانید راه خود را پیدا کنید.

تفاوت بین سیستم جهت‌یابی خودروی شما با ردیاب خودرو آن است که سیستم جهت‌یابی خودرو به شما امکان دیدن مکان و مسیرهای مختلف را می‌دهد. این در حالی است که ردیاب خودرو اطلاعات مکانی خودروی شما را ذخیره و ارسال می‌کند. اگر چه سیستم ردیاب خودرو قادر است مکان دقیق خودروی شما را با تکنولوژی مشابه جهت یاب خودرو یعنی همان GPS پیدا کند، اما برای ارسال این اطلاعات از تکنولوژی مشابه گوشی تلفن همراه شما استفاده می‌کند. به این دلیل است که برای استفاده از ردیاب خودرو باید هزینه‌ای ناچیز را به صورت منظم برای این خدمات پرداخت کنید.

کاربرد ردیاب خودرو چیست؟

هدف اصلی جی پی اس ردیاب آن است که به شما امکان اطلاع از مکان دقیق خودرو را در هر زمان و لحظه‌ای فراهم آورد. این امکان می‌تواند در شرایط بسیار مختلفی برای شما مفید باشد. یکی از اولین و اصلی‌ترین مثال‌ها وقتی است که خودروی شما دزدیده شده است. اگر ماشین شما دارای ردیاب خودرو باشید شما به سادگی می‌توانید اطلاعات دقیق مکان خودرو را به پلیس اطلاع دهید. همچنین از موارد دیگری که جی پی اس ردیاب می‌تواند برای شما مفید واقع شود می‌توان به نصب این دستگاه در خودروی فرزندانتان اشاره کرد. به این ترتیب می‌توانید در زمان خطر از مکان او اطلاع حاصل کنید و یا اینکه از سرعت غیرمجاز او با خبر شده و از این موضوع در آینده جلوگیری کنید. ردیاب خودرو همچنین برای شرکت‌هایی که با مقدار زیادی خودرو و راننده سر و کار دارند می‌تواند بسیار مناسب واقع شود. از این طریق می‌توان کارکرد افراد مختلف را در طول روز کنترل کرد. در کلیدکار خدمات دیگر مانند نصب کیلس انجام می شود.

ردیاب خودرو چگونه کار می‌کند؟

استفاده از ردیاب خودرو در ماشین معمولاً بسیار ساده است. اما شیوه‌ی کارکرد هر جی پی اس ردیاب نسبت به دیگری معمولاً کمی متفاوت است. یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های میان انواع جی پی اس ردیاب منبع انرژی آن‌ها است. با این حال انواع مختلف آن‌ها می‌تواند برای هر نیازی کافی باشد و شما می‌توانید بین انواع متفاوت نوع مناسب خود را انتخاب کنید.

بعضی از انواع ردیاب خودرو به سیستم OBD خودرو متصل شده و معمولاً زیر داشبورد در کنار پاه‌های راننده قرار می‌گیرند. امتیاز این نوع از جی پی اس ردیاب آن است که انرژی را مستقیماً از سیستم OBD خودرو دریافت می‌کند. بنابراین آن‌ها برای استفاده بسیار ساده هستند. بعضی از انواع جی پی اس ردیاب به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به فندک خودرو و یا پورت لوازم‌جانبی ماشین برای کارکرد متصل شوند. این‌گونه از ردیاب‌های خودرو برای نصب و استفاده بسیار ساده هستند اما برخی از آن‌ها می‌توانند بیش از حد از باتری خودروی شما زمانی که رانندگی نمی‌کنید استفاده کنند. همچنین شما در قرار دادن این‌گونه از جی پی اس ردیاب در ماشین محدود هستید و نمی‌توانید آن‌ها را در هرکجا که مایل هستید قرار دهید. اکثر ردیاب‌های موجود در بازار انرژی خود را از باتری دریافت می‌کنند. این موضوع به معنی آن است که می‌توانید این‌گونه از جی پی اس ردیاب را در هر قسمت از خودرو که مایل هستید نصب کنید. اما از آنجا که این‌گونه از ردیاب خودرو به منبع انرژی خارجی متصل نیست، باید آن‌ها را دائماً شارژ نگه دارید، در غیر این صورت دستگاه شما از کار باز خواهید ایستاد.

یکی از انواع مهم این دستگاه مفید، ردیاب خودرو آهنربایی است. با استفاده از ردیاب خودرو آهنربایی می‌توانید آن را به سادگی هر قسمت از خودرو که می‌خواهید متصل کنید. این‌گونه از ردیاب معمولاً انرژی خود را از باتری دریافت می‌کند و از این طریق زمان نصب هیچ نگرانی نخواهید داشت. زمانی که جی پی اس ردیاب را نصب کردید. با استفاده از نرم‌افزار آن روی کامپیوتر، تلفن همراه و یا تبلت خود می‌تواند مکان دقیق خودرو را در هر زمانی به دست آورید. بعضی از ردیاب‌ها نیز از دیگر راه‌ها همچون ارسال پیامک استفاده می‌کنند.

تاریخچه ام وی ام

ام وی ام MVM در واقع مخفف نام شرکت مدیران خودرو می باشد که یک شرکت مونتاژ است که در سال 1381 در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید در شهر بم آغاز به کار کرد. این شرکت، نمایندگی مونتاژ برخی از محصولات شرکت چینی چری اتومبیل را دارا می‌باشد. این شرکت هم اکنون به مونتاژ خودروهای ام وی ام و چری مشغول است. خودروی ام وی ام نسبت به دیگر خودروهای چینی بازار ایران از کیفیت بیشتری برخوردار است.

تاریخچه لیفان

شرکت خودروسازی لیفان یک شرکت خودروسازی چینی است که در سال 1992 تاسیس شد و در سال 2005 شروع به تولید خودرو های سواری نمود. این شرکت در زمینه های دیگر مانند ساخت شراب و کفش های ورزشی نیز فعال است. خودروهای محبوب لیفان در ایران، لیفان 620 و لیفان X50 می باشند. خودروهای شرکت لیفان توسط کرمان خودرو در ایران عرضه می شوند.

بستن منو
Call Now Button