ساخت سوئیچ و ریموت مزدا و نیسان

ما خدمات کامل برای ساخت سوئیچ و ریموت فابریک، اصلی و اورجینال، ساخت سوئیچ و تعمیر ریموت ماشین مزدا 3 ، سوئیچ ریموت دار مزدا 3 جدید، کلید کددار مزدا 3 نیو،  سوئیچ مزدا وانت، سوئیچ و ریموت مزدا 323 و همینطور کلیه ماشین های نیسان مانند سوییچ نیسان مورانو، سوئیچ کیلس استارتر ماکسیما، سوئیچ نیسان رونیز، سوييچ و ریموت نیسان جوک و همینطور دیگر خودرو ها مانند سوئیچ کی لس استارتر سوزوکی ویتارا 2014 و 2015 و 2016 و 2017 و 2018 که از گرانترین سوئیچ های بازار می باشد، سوئیچ ماشین آلمانی گل که محصول فولکس واگن بزرگترین کمپانی تولید کننده خودرو در دنیا می باشد، سوئیچ زانتیا ، سوئیچ و ریموت سوزوکی ویتارا را در اولین فرصت و با نازلترین قیمت ارائه می دهیم. کافیست با شماره های ما تماس بگیرید تا از قیمت سوئیچ ماشین مزدا 3 یا قیمت سوییچ ماشین های دیگر با خبر شوید و تکنیسین های ما در کوتاه ترین زمان به مکان ماشین شما بیایند و پس از نشان دادن مدارک خودرو، سوییچ و ریموت ماشین شما را برایتان از نو بسازند.  شعبات ما برای ساخت سوييچ در سرتاسر ایران از جمله مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، اهواز، ساری، رشت، مازندران، گیلان، خراسان، خوزستان، کرمان، یزد، همدان، آبادان، کرج، قم، کرمانشاه، ارومیه، اردبیل، بندرعباس، اراک قرار دارند. ما دارای کلیدساز سیار یا امداد کلید خودرو برای ساخت سوئیچ در محل در سرتاسر ایران هستیم.

سوئیچ ریموت دار مزدا 3

ساخت سوئیچ یدک مزدا و نیسان

شما می توانید در هریک از شعب کلیدکار در سرتاسر ایران اقدام به ساخت سوییچ یدک ماشین خود نمایید. وجود سوئیچ یدک برای هر ماشین ضروریست. در صورت گم کردن یا دزدیده شدن سوییچ ماشین تان از تحمیل شدن هزینه های اضافی به شما جلوگیری خواهد کرد. ما خدمات مربوط به سوییچ یدک  یا ریموت یدک ماشین مزدا 3 نیو،سوئیچ کددار مزدا 3 جدید ، ایموبلایزر ماشین مزدا 323، سوئیچ یدک مزدا وانت، سوئیچ یدک مزدا 323، سوئیچ یدک یا ریموت ماکسیما ، سوییچ یدک یا ریموت نیسان مورانو، سوئیچ کیلس استارتر یدک نیسان رونیز، سوئیچ کی لس استارتر یدک ماشین سوزوکی ویتارا، سوییچ یدک نیسان جوک، سوییچ یدک ماشین گل، سوییچ یدک زانتیا، ریموت هیوندا را در کمترین زمان و با کمترین قیمت ها ارائه می دهیم.

تاریخچه مزدا

جوجیرو ماتسودا در سال 1920 شرکت مزدا را با الهام از نام اهورامزدا پایه گذاری کرد. او به آیین زرتشت علاقه زیادی داشت و در وبسایت شرکت مزدا نیز به این موضوع اشاره شده است. “نام شرکت مزدا برگرفته از نام اهورامزدا خدای اولین تمدن‌های غرب آسیا است. ما اهورامزدا را به خدای خرد، اندیشه و هماهنگی تفسیر کردیم.” شرکت مزدا مانند اکثر شرکت های خودروسازی دیگر فعالیت خود را در زمینه ای دیگر آغاز کرد و بعدا به یک شرکت خودروسازی در سال 1921 تبدیل شد. این شرکت در جنگ جهانی دوم برای ارتش ژاپن ادوات نظامی تولید می کرد. در سال 2016 شرکت مزدا 1،500،000 خودرو تولید کرد و 15 امین خودروساز دنیا از لحاظ تعداد تولید خودرو محسوب می شود.

تاریخچه نیسان

نیسان در سال 1911 در ژاپن تاسیس شد و در سال 1914 اولین خودروی خود را به نام دات به بازار عرضه نمود. در تولید جنگ جهانی دوم این شرکت مانند دیگر خودروسازی ها به تولید ادوات نظامی برای کشور خود مشغول شد و در سال 1945 دوباره شروع به تولید خودرو نمود. این شرکت که هم اکنون با شرکت رنو فرانسه تلفیق شده است و شرکت رنو-نیسان نامیده می شود در حال حاضر ششمین شرکت بزرگ خودروسازی دنیا محسوب می شود.

Summary
Review Date
Reviewed Item
سوئیچ مزدا 3
Author Rating
51star1star1star1star1star
Close Menu