ساخت سوئیچ و ریموت پراید، سمند و تیبا

ما خدمات کامل برای ساخت سوئیچ و ریموت ماشین های مختلف ، سوئیچ فابریک، اصلی و اورجینال و ساخت سوییچ ریموت دار ماشین ها مانند ساخت سوئیچ و تعمیر ریموت ماشین پژو ، سوئیچ پراید، سوئیچ ریموت دار پراید، ریموت پژو، سوئیچ  و ریموت سمند LX, SE , ELX, سریر، ال ایکس، اس ای، سوئیچ ماشین پژو، سوییچ کی لس استارتر پژو 207، سوئیچ پژو 206، سوئیچ تیبا 2، سوئیچ ماشین دنا، رانا، سوییچ پژو پارس ، ساخت سوئیچ کددار پژو 407 ، ایموبلایزر پژو 2008 ، ساخت سوييچ کیلس استارتر پژو 405 ، ساخت سویچ پژو پارس، ساخت ریموت هیوندا سانتافه 2018 و ساخت کلید کددار دیگر محصولات ایران خودرو و سایپا را در اسرع وقت و با بهترین قیمت ارائه می دهیم. کافیست با شماره های ما تماس بگیرید تا از قیمت سوئیچ و ریموت ماشین پژو یا قیمت سوئیچ و ریموت ماشین پراید یا قیمت سوییچ دیگر ماشین ها آگاه شوید و کلیدسازان ما در اولین فرصت به مکان ماشین شما بیایند و پس از نشان دادن مدارک خودرو، سوئیچ ماشین شما را به شما تحویل دهند.

ساخت سوئیچ یدک پراید، سمند و تیبا

شما می توانید در یکی از شعب کلیدکار در سرتاسر مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب تهران مانند سعادت آباد، شهرک غرب، تجریش، زعفرانیه، ولنجک، الهیه، قیطریه، نیاوران، قلهک، میدان ونک، میرداماد، جردن و دیگر مناطق تهران به محل شما آمده و اقدام به ساخت کلید یدک ماشین خود نمایید. وجود کلید یدک برای هر ماشین ضروریست. در صورت گم شدن سوییچ ماشین تان از تحمیل شدن هزینه های اضافی به شما جلوگیری میکند. ما خدمات مربوط به، تعمیر ریموت برلیانس h330، سوییچ یدک کیلس استارتر ماشین پژو 407، ساخت ریموت هیوندا توسان 2018، سوئیچ یدک یا ریموت یدک پژو 206، سوئیچ یدک پراید، سوئیچ یدک یا ریموت یدک سمند، تعمیر ریموت مزدا 3، سوئیچ یدک ماشین پژو، تعمیر ریموت تویوتا هایلوکس، ایموبلایزر ماشین پژو 405 ، سوییچ یدک پژو 207، سوئیچ یدک تیبا، سوئیچ کی لس استارتر یدک ماشین دنا، تعمیر ریموت بنز و بی ام و، سوییچ یدک پژو پارس و دیگر محصولات ایران خودرو و سایپا را در اسرع وقت و با بهترین قیمت ارائه می دهیم.

سوئیچ ریموت دار سمند سوئیچ پژو

تاریخچه پژو

پژو معروفترین برند خودرو در ایران، یک برند فرانسویست که دفتر مرکزی آن در پاریس است. تاریخچه کارخانه پژو به سال 1810 برمیگردد که دو برادر کارخانه ای برای تولید قطعات فولادی پایه گذاری کردند. اولین خودروی پژو در سال 1885 تولید شد.در سال هزار و نهصد و بیست و نه پژو با مدل 201 تولید انبوه ماشین های خود را آغاز کرد.

تاریخچه پراید

خودروی پراید برای اولین بار توسط شرکت مزدا ژاپن با سفارش شرکت فورد آمریکا در سال 1986 ساخته شد و مزدا 121 نامیده می شد. سپس خط تولید آن به شرکت کیا کره جنوبی واگذار شد و در نهایت شرکت سایپا از سال 1372 با برند پراید در ایران شروع به تولید آن نمود. این خودرو در حال حاضر یکی از بی کیفیت ترین خودروهای ایران می باشد که با قیمتی بسیار بالا به فروش می رسد.

تاریخچه سمند

در دهه هفتاد شمسی که صنعت خودروسازی کره جنوبی به شکوفایی رسیده بود و خودروهای ساخت کره جنوبی به تمام دنیا صادر می شدند. از آنجا که صنعت خودروسازی کره همزمان با صنعت خودروسازی ایران شروع به کار کرده بودند و ایران در این صنعت بسیار عقب تر از کره جنوبی بود در سال 1372 با تصویب مجلس شورای اسلامی و حمایت های غلامحسین کرباسچی، شهردار وفت ترهان و وزارت صنایع سنگین تصمیم به ساخت خودروی ملی گرفته شد. دانشمندان و مهندسین ایرانی با استفاده از روش مهندسی معکوس ماشین های خارجی مخصوصا شورلت اقدام به ساخت خودروی سمند ( به معنای اسب مایل به زرد رنگ) کردند. گرچه در نهایت این خودرو تنها نام ایرانی را یدک می کشد و اکثر قطعات اصلی آن تولید خارج است. همچنین از آنجا که قیمت این خودرو بسیار بالاست نتوانست آنطور که پیش بینی میشد جایگزین پیکان شود.

تاریخچه تیبا

خودروی تیبا با نام پیشین مینیاتور، در سال 1387 به بازار عرضه شد. موتور این خودروی ملی همان موتور پراید است توسط شرکت آلمانی FEV تقویت شد و از 1300 سی سی به 1500 سی سی رسید.