در امداد کلید ما خدمات کامل برای ساخت سوئیچ و ریموت ماشین های مختلف خودروهای داخلی خارجی، سوئیچ فابریک، اصلی و اورجینال و ساخت سوییچ ریموت دار ماشین ها مانند ساخت سوئیچ و تعمیر برلیانس، C3 کراس،اچ 330 H320 ، H330، H220، H230 ، V5 را انجام می دهیم. کافیست با شماره های ما تماس بگیرید تا از هزینه ساخت سوئیچ و ریموت برلیانس و یا قیمت ساخت ریموت برلیانس و یا قیمت سوییچ دیگر ماشین ها آگاه شوید تا متخصصان ما در اولین به فرصت به ساخت ریموت و سوئیچ اصلی و یا یدک خودروی شما بپردازند.

ساخت ریموت برلیانس

ریموت خودرو یک دستگاه خیلی کوچک به همراه یک سوئیچ که دو عدد دکمه روی آن برای باز یا بسته کردن درب قرار گرفته است. این دستگاه را ریموت می‌گویند و تمامی خودروهایی که در چند سال اخیر ساخته شده‌اند، یک مورد از این‌ها را دارند. ریموت ماشین برلیانس یکی آشناترین شکل برای هرکسی است و فرقی هم نمی‌کند که چه نوع خودرویی باشد. بسیاری از افراد فکر می‌کنند که از سوئیچ ریموت ماشین فقط برای باز و بسته کردن درب استفاده می‌شود یا اینکه تمامی خودروها دارای ریموت ماشین دزدگیر یکسان هستند. این دو تصور کاملاً اشتباه است. ریموت ماشین خود وسیله برای قفل کردن درب خودرو استفاده می‌شود و از این رو دزدگیر بدون صدا به حساب می‌آید. همچنین هر ریموت دارای ساختار و سیگنال مخصوص به خود است که باید با برد الکترونیکی موجود در خودرو مطابقت داشته باشد. اگر قرار باشد که ریموت ماشین به هر مدلی بخورد، پس چرا ریموت اختراع شد. در واقع، هدف ریموت این است که بتواند درب‌های خودروها قفل کرده و هرکسی قادر به باز کردن آن‌ها نباشد. از چند نوع دستگاه ریموت پراستفاده بین خودروسازان و مردم است که هرکدام ساختار مخصوص به خود را دارند و برای مثل نمی‌توان از ریموت ماشین 206 برای 405 استفاده کرد. البته در ظاهر ممکن است که یکی باشند؛ اما ساختار تعریف کد آن‌ها بسته به نوع ماشین متفاوت خواهد بود.

ساخت ریموت برلیانس

علت از کار افتادن انواع ریموت ماشین برلیانس

برخی از افراد به دلیل رعایت نکردن اصول نگهداری از سوئیچ برلیانس باعث آسیب و خرابی آن می‌شوند و از این رو فکر می‌کنند که مشکل از کیفیت ریموت است، در صورتی در بیشتر مواقع، برعکس این مسئله بوده است.

  1. از دست افتادن

بارها برای شما اتفاق افتاده است که ریموت ماشین از دستتان افتاده است. زمانی که قصد درآوردن آن را از جیب داشته باشید، باز کردن درب و غیره، بیشترین مواقعی است که احتمال افتادن ریموت از دست زیاد است. یک یا دو بار افتادن، مشکلی برای دستگاه شما به وجود نمی‌آورد؛ اما اگر این اتفاق بیشتر حد مجاز تکرار شود، باعث آسیب به برد داخلی خود ریموت ماشین شده و از این رو باید به فکر تعمیر یا جایگزین کردن آن باشید.

  • باتری ضعیف شده است

گاهی ممکن است که باتری ریموت ماشین به خاطر استفاده زیاد از کار افتاده یا ضعیف شده باشد و از این رو سیگنال‌های آن به خوبی نتوانند با هم ارتباط برقرار کنند. برای همین باید اول از همه، باتری ریموت ماشین را بررسی کنید و سپس به سراغ بقیه موارد بروید.

  • برنامه ریزی نشدن صحیح ریموت

همان‌طور که در بالا هم تأکید کردیم، ریموت ماشین انواع و ساختارهای مختلفی دارد و باید برای هر ماشین یک کد مخصوصی تعیین شود. هنگامی که شما ریموت خود را تعمیر یا عوض می‌کنید، ممکن است که دلیل برنامه ریزی نشدن صحیح، ریموت شما به درستی کار نکند و از این رو باید قبل از هر چیزی مطمئن شوید که سیگنال‌ها و تمامی کدها به درستی تنظیم شده‌اند و بارها آن‌ها را در شرایط مختلف تست کنید تا در مسافرت یا مواقع حساس دچار مشکل نشوید.

  • مشکل از فیوز است

فیوز دستگاه ممکن است که دچار مشکل شده باشد و از این رو نتواند ارتباط مناسبی را بین ریموت ماشین و دستگاه برقرار کند. برای این کار بهتر است که به سراغ دفترچه راهنما بروید و بخش تعمیر یا اصول نگهداری آن را مطالعه کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که در صورت نداشتن آشنایی، هیچ‌گاه خودتان اقدام به تعمیر ریموت ماشین نکنید.

  • آنتن و سیم کشی دچار مشکل شده باشد

گاهی اوقات ممکن است که آنتی دهی دستگاه ضعیف شده باشد یا سیم کشی درون آن خراب شده باشد. البته یافتن این مسئله خیلی راحت است. شما باتری را عوض کرده‌اید و دستگاه هیچ مشکل فنی در دیگر بخش‌ها ندارد، پس آنتن و سیم کشی آن می‌تواند دچار مشکل شده باشد.

برای مراقب از ریموت ماشین چه کار کنیم؟

بهترین راهکار استفاده از ژله ریموت ماشین است که از آن در برابر هرگونه ضربه جلوگیری می‌کند. روش بعدی سرویس دوره‌ای دستگاه است. نباید اجازه دهید که مشکل حاد شود. در صورتی که احساس کردید، ریموت به خوبی کار نمی‌کند، حتماً آن را به یک متخصص تعمیرکار نشان دهید.

نکات مهم در سوئیچ برلیانس

  • برای تعمیر ریموت ماشین آن را به یک متخصص و تعمیرکار دزدگیرهای اتومبیل بسپارید.

ساخت ریموت یدک برلیانس

در امداد کلید ما به ساخت و تعمیر انواع سوئیچ و ریموت های یدک خودرو ماشین های داخلی و خارجی از جمله، ریموت یدک بنز و بی ام و ، سوئیچ یدک پژو، ساخت ریموت یدک هیوندا آوانته، تعمیر ریموت هیوندا توسان، ساخت ریموت یدک کیا اسپورتیج و دیگر خودروها می پردازیم.

تاریخچه برلیانس

شرکت بریانس یک شرکت خودروسازی چینی است که بیشتر به مونتاژ محصولات بی ام و در چین می پردازد. این شرکت در سال 1991 تاسیس شد. در سال 2003 شرکت بی ام و و برلاینس قراردادی را امضا کردند که بنا بر آن، شرکت برلیانس به تئلید و توزیع خودروی بی ام و در چین بپردازد.